Yılın Bilim İnsanı Ödülü Dr. Mustafa Küçükali’ye verildi

Yılın Bilim İnsanı Ödülü Dr. Mustafa Küçükali'ye verildi

Yılın bilim insanı ödülünü alan Dr. Mustafa Küçükali: “Ödülümüz Cumhuriyetimizin 100. Yılına Armağan Olsun!” diyerek ödülünü Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hediye etti.

25 Ekim 2023 - 10:50

YILIN BİLİM İNSANI ÖDÜLLERİ DAĞITILDI

Dr. Mustafa Küçükali: “Ödülümüz Cumhuriyetimizin 100. Yılına Armağan Olsun!”

İç Anadolu Birliği ve Dünya Muhabirler Birliği tarafından bilim dünyasının seçkin isimlerine kendi kategorilerinde verilen “Yılın Bilim İnsanı” ödülleri, bu yıl Kabakçı Konağı’nda sahiplerine takdim edildi.

Pek çok daldan bilim insanının bir araya geldiği törende, Organ, Doku ve Kök Hücre Derneği Genel Başkanı ve Pyrosoft Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Küçükali de Organ, Doku ve Kök Hücre alanında “Yılın Bilim İnsanı” ödülüne layık görüldü. Ödülü, İç Anadolu Birliği ve Dünya Muhabirler Birliği Türkiye Başkanı İsmet Taş takdim etti.

Ödülünü alırken bir konuşma yapan Dr. Küçükali, bu ödüle layık görülmekten mutlu ve gururlu olduğunu; insan sağlığı adına bilimsel çalışmalar yapmayı sürdüreceğini bildirdi. Ardından “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na çok yakın olduğumuz şu günlerde aldığımız bu ödül, Cumhuriyetimizin 100. yılına armağan olsun!” diyerek konuşmasını tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Atilla Kırali'nin ablası Seval Yıldızbaş hayatını kaybetti
Başkan Atilla Kırali'nin ablası Seval Yıldızbaş hayatını...
Tamer Çelikkol'un son vedasında gözyaşları sel oldu
Tamer Çelikkol'un son vedasında gözyaşları sel oldu