Malatyalılar gecesinde Bünyamin Demir Cumhurbaşkanımıza söz...

Malatyalılar gecesinde Bünyamin Demir Cumhurbaşkanımıza söz verdik, oy rekoru kıracağız

AHA İSTANBUL - Malatyalılar Güngörende geleneksel birlik gecesinde bir kez daha kıskandırdı.

04 Şubat 2024 - 00:25 - Güncelleme: 04 Şubat 2024 - 00:57

Güngören'de yaşayan Malatyalılar geleneksel hale getirdiği ve Güngören Belediye Başkanlığı'nın organize ettiği Belediye Başkan Yardımcısı Abdulkadir Altınhan'ın ev sahipliğinde özel gecede bir kez daha birlik beraberlik masajı verdi. Genç Osman Kültür Merkezi'nde düzenlenen Malatyalılar gecesinin program sunumunu Radyo TV program yapımcısı Ali Biricik yaptı. Çok özel konukların yer aldığı gecede milletvekili Halis Dalkılıç, Güngören Kaymakamı Abdullah Küçük, Ak Parti İlçe Başkanı Devran Yalçınkaya, MHP ilçe başkanı Kemal Uysal,  il başkan yardımcısı Niyazi Toygun, Güngören Belediyesi meclis grup başkan vekili Tarık Kanbur,  Malatya dernekler Federasyonu Başkanı Yılmaz Durmuş, Başkan Yardımcısı Nihat Demir, Küçükçekmece Malatyalılar Dernek Başkanı Mustafa Karakaş , belediye meclis üyesi Eyüp Şenocak, Yeni Malatyaspor Kulübü önceki dönem As başkanı Aziz Yalçınkaya, Güngören muhtarlar Dernek Başkanı Mareşal Çakmak Mahalle Muhtarı Nuray Aydınm Haznedar Muhtar Adayı Ömer Okumuş ve çok sayıda muhtarlar, iş adamları Cemal Atar ile ismini sayamadığım mı çok sayıda dernek başkanı, Gündem gazetesi temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri bu özel günde yerlerini aldılar. Malatya gecesi açılış etkinliği öncesinde gelen misafirlere Malatya yöresinin ikramları yapılırken lezzetler bir kez daha damaklara hitap etti. 

Malatya gecesinin açılış konuşmasını Malatya dernekleri adına Tatlıcak Dernek Başkanı Zeki Keklik yaptı, imkanı sağlayan Belediye Başkanı Bünyamin Demir nezdinde katılımcılarada  teşekkür etti.  Selamlama konuşması yapan Malatya dernekler Federasyonu genel başkanı Yılmaz Durmuş konuşmasında Asrın felaketinde yardımda bulunan Ak Parti belediyelerine teşekkür ederken,  Malatyalıların iyiliği asla unutmayacaklarını sözlerine ekledi. Ak Parti İlçe Başkanı Devran Yalçınkaya'da selamlama konuşmasında malatyalıların bu seçimde En büyük desteği vereceğine inandığını dile getirdi. Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir de selamlama konuşmasında 31 Mart seçim sonrası Malatyalılar için dillere destan bir Malatya buluşması yapacaklarını aktardı. 5 yıllık sürede yaptığı çalışmaları aktarırken 31 Mart'ta karne alacaklarını, iyi bir karne alacaklarına da inandıklarını sozlerine ekledi. . 31 Mart seçimlerinde Güngören'den oy rekor kırılacağını, Cumhurbaşkanına söz verdiğini dile getirdi.  Güngören Kaymakamı Abdullah küçükdem konuşmasında Malatyalıların delikanlılığının battalgazi'ye dayandığını malatyalıların milli olarak ne olursa olsun ilk koşan Malatyalılar olduğunu sözlerine ekledi. İstanbul milletvekili Halis Dalkılıç'ta selamlama konuşmasında Malatyalılarının tuttuğu asla düşmez, Bünyamin Demir'e sadece oy değil el verecek, omuz verecek ve rekor kıracak dedi. Sonunda emeği geçenlere hediyeler takdim edildi. Cep telefonu Işık şölenide  özel güne anlam kattı. 

Protokol konuşmalarından sonra sahne alan sanatçı Mehmet Balaman katılımcı vatandaşları coştururken geceyi hafızalara bir kez daha yazdı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mehmet Salih Doğan sevenlerini Gözü Yaşlı geride bıraktı Hakk'a yürüdü
Mehmet Salih Doğan sevenlerini Gözü Yaşlı geride bıraktı...
Şevki Bolat, Fatma Karasu ve Nurettin Boynukısa dualarla  ebedi yolculuklarına uğurlandılar
Şevki Bolat, Fatma Karasu ve Nurettin Boynukısa dualarla ebedi...