"Sokaktan Okula" Projesi İle Eğitime Tam Destek!
Reklam

"Sokaktan Okula" Projesi İle Eğitime Tam Destek!

Eğitimde fırsat eşitliği ve kamuda işbirliğinin en iyi örnekleri verilen Avcılar’da, yeni eğitim ve öğretim yılına coşkuyla başlandı.

19 Eylül 2017 - 11:18
Reklam
Reklam

Avcılar Belediyesi, çocukların daha iyi fiziki koşullarda eğitim alması hedefiyle ilçe genelindeki tüm okullarda dış ve iç cephe, bahçe bakım onarım çalışmaları yaptı. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına başlayan Yeşilkent Mahallesi’ndeki öğrencilerimizin okul heyecanına ortak oldu. Avcılar Belediyesi tarafından 200 minik öğrenciye ve kent evlerindeki öğrencilere beslenme ve içinde kırtasiye malzemeleri bulunan sırt çantaları dağıtıldı. Avcılar’ın köklü eğitim kurumlarından Vali Rıdvan Yenişen İlkokulu'nda düzenlenen törene katılan Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, yeni eğitim yılında okula başlayan geleceğimizin teminatı öğrencilere ve eğitmenlerimize başarı diledi. Başkan Dr. Handan Toprak Benli, şöyle dedi:
“Öğrencilerimizin bilimin ışığında ‘Güçlü Özgür ve Erdemli’ bireyler olmasını ve 'Benim Manevi Mirasım Bilim ve Akıldır' diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda aydınlık yarınlara ulaşmasını diliyoruz. Bizim en büyük isteğimiz evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek, en iyi okullarda hizmetin en iyisini almasını sağlamaktır. Yavrularımızın daha iyi fiziki koşullarda eğitim alması hedefiyle ilçe genelindeki tüm okullarımızı yeni eğitim ve öğretim yılına dış cephe, iç cephe, bahçe bakım onarım çalışmaları yaparak hazırladık. Evlatlarımızı sağlık ve güven içerisinde hep birlikte büyüteceğiz.”

2017/09/802590.jpg
2017/09/1929680.jpg
Reklamı Geç
Bu haber 2023 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karşı Kapı Derneği kongresinde Cumhur Bilgensoyüstün güven tazeledi
Karşı Kapı Derneği kongresinde Cumhur Bilgensoyüstün güven...
Güngören Malatyalılar derneği dokunmadığı gönül bırakmıyor
Güngören Malatyalılar derneği dokunmadığı gönül bırakmıyor