Mustafa Eldivan Bağcılar Kaymakamı Oldu
Reklam

Mustafa Eldivan Bağcılar Kaymakamı Oldu

Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi ile 300 Mülki İdare amirinin görev yerlerinde yapılan değişiklikler kapsamında Bağcılar Kaymakamlığına İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Eldivan atandı.

23 Ağustos 2017 - 12:20
Reklam
Reklam

Resmi gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri yaz kararnamesi ile Bağcılar'ın yeni Kaymakam'ı Mustafa Eldivan oldu. Yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Bağcılar Kaymakam'ı Orhan Çiftçi'nin Kırıkkale Valiliğine atanmasının ardından boşalan koltuğu İller İdaresi Genel Müdürlüğü daire başkanı Mustafa Eldivan Bağcılar'ın yeni kaymakamı oldu.

Mustafa Eldivan Kimdir ?

1972 yılında Kayseri de doğdu. Ortaöğrenimini İncesu Lisesinde, Lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.   05.01.1999 da Çorum Kaymakam Adayı olarak görevine başladı. Sırasıyla Mecitözü, Gülnar, Kıbrıscık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Dokuz ay süreli mesleki ve lisan eğitimini İngilterenin Nottingham şehrinde Nottingham Üniversitesinde tamamlayan Kaymakam ELDİVAN, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde "6-7 Eylül Olayları Işığında Türkiye’nin Azınlık Politikası ve Yansımaları" konusunda da yüksek lisans çalışması yapmıştır.   Kemaliye, Doğanşehir, Hacıbektaş ve Havran Kaymakamı olarak görev yapan Kaymakam ELDİVAN 29.08.2012 tarihinde Avanos Kaymakamı olarak göreve başlamıştı. Ayrıca 04.03.2016 tarihli bakanlık onayı ile de Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine Vekaleten atanmıştı.1 Aralık 2016 Tarihli ve 29905 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı’nın: 2016/861 Karar Sayılı kararnamesi ile İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atandı. Eldivan son olarak İçişleri Bakanlığı kararı ile 1.Derece Kadrolu İstanbul Bağcılar Kaymakamlığına atandı.

Reklamı Geç
Kaynak: AHA
Bu haber 3172 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamil Zenginli
Kamil Zenginli "O köy bizim köyümüzdür" diyerek dernek...
İstanbul'da yaşayan Posoflular gövde gösterisi yaptı
İstanbul'da yaşayan Posoflular gövde gösterisi yaptı