Iğdırlılar gönül birliğini sofra bereketinde yaşattı

AHA İSTANBUL - Güngören'de merkezi bulunan Iğdırlılar derneği ilçede bulunan sivil toplum ve siyasileri sofra bereketinde ağırladı.


Iğdırlılar gönül birliğini sofra bereketinde yaşattı

Güngören sivil toplum hemşeri dernekleri geleneksel hale gelen aylık toplantılarının bir yenisini Iğdır'lılar derneği ev sahipliğinde gerçekleşti. Dernek başkanı Öztürk Altuntaş başkanlığında yönetim kurulu gelen misafirleri tek tek ağırladılar. İlçede bulunan sivil toplum kuruluşu başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile siyasilerde bu özel davette yerlerini aldılar. Iğdırlılar dernek başkanı Öztürk Altuntaş açılış konuşmasında bu özel güne katılanlara teşekkür ederken katılamayan yöneticilere sitemde bulundu. İkramın sunulduğu davetten sonra sivil toplum kuruluşları ve katılımcılar tek tek kendilerini tanıtırken geleceğe dair birlik beraberlik adına  mesaj verdiler. Toplantıda söz alanlar derneklerin gençlere ve kadınlara daha fazla önem vermeleri, yapılan aylık toplantıların siyasilere yönelik yapılmamasına dair görüşler dile getirildi. Katılan dernekler kendi çalışamalarınıda tek tek katılımcılara anlattılar.

Bu özel davete  İğdırlılar derneği Onursal başkanı Cumhuriyet savcısı Cahit Cantepe, Kemal Ulaş, Emekli hakim Yusuf Cantepe, Hüdapar ilçe başkanı Ahmet Kuyabakan, başkan yardımcıları Hamdin Taş, Ahmet Ateş, Saadet partisi ilçe başkan yardımcıları Malatya Kale İkizkıpar dernek başkanı Nevzat Kaya, Ardahan Posoflular dernek başkanı Aydın Karadağ, Sivaslılar dernek başkanı Vedat Kılıç, Güngören Malatyalılar dernek başkanı Dursun Kaplan, Iğdır gazeteciler cemiyet başkanı Atalay Sever, Trabzon dernek başkanı İbrahim Yılmaz, Milli gençlik güngören ilçe başkanı Hasan Bozkır, Şair yazar Bayram Çinkil, Yeni bosna Iğdırlılar dernek başkan yardımcısı Tahir Ağca sinema oyuncusu Yasin Korkmaz ve ismini sayamadığımız çok sayıda misafir bu davete icabet etti.ve ismini sayamadığımız çok sayıda misafir hazır bulundu.